2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Beveiligingsdiensten
Descripción: De aanbestedende dienst wil met 1 opdrachtnemer een raamovereenkomst afsluiten voor het uitvoeren van de beveiligingsdienstverlening. Deze bestaat uit receptie- en beveiligingsdiensten, alarmopvolging en inzet van bijstandbeveiligings- en SUS-teams. Zie voor een toelichting het Beschrijvend document. Zie beschrijvend document
Identificador interno: K011635
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: De aanbesteding vindt plaats middels een Europese openbare aanbestedingsprocedure.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79710000 Servicios de seguridad
Clasificación adicional (cpv): 79711000 Servicios de vigilancia de sistemas de alarma
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie beschrijvend document paragraaf 2.3 en 3.1.4.