595229-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo – ICT Managed Services
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloICT Managed Services
DescripciónHet doel van deze openbare Europese aanbesteding is het contracteren van één marktpartij die kan voorzien in de ICT managed services. Voor nadere details is het Programma van Eisen bijgevoegd waarin de benodigde informatie voor de inschrijvers is opgenomen. Het leveren en beheren van de werkplekdienstverlening, waaronder laptops, telefoons en randapparatuur voor ongeveer 300 medewerkers. Leveren van Servicedesk (1e en 2e lijn) diensten, het beheer van de Microsoft 365-omgeving (inclusief Entra ID, Intune en security), en het devicebeheer (MDM/MAM). Netwerkbeheer en hosting, inclusief VPN, firewalls, switches en koppelingen met Justitienet, securitybeheer volgens BIO2.0 en NIS2. Coördineren van de voip- en mobiele telefonie. Leveren maandelijkse SLA-rapportages en ondersteuning bij onboarding/offboarding. Uitvoeren van ICT-verbeterprojecten.
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 72100000 Servicios de consultoría en equipo informático, 72500000 Servicios informáticos, 72600000 Servicios de apoyo informático y de consultoría, 72700000 Servicios de red informática, 72900000 Servicios de copia de seguridad y de conversión informática de catálogos
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opcionesOptionele dienstverlening maakt geen onderdeel uit van de basisopdracht en wordt separaat geprijsd. Deze prijzen worden niet betrokken bij de bepaling van de vergelijkingsprijs, tenzij in de aanbestedingsdocumenten uitdrukkelijk anders is bepaald.