2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering en plaatsing Abri's
Descripción: Deze opdracht betreft het leveren en plaatsen van Abri's. De leverancier dient op basis van in het Programma van Eisen verstrekte gegevens Abri's te leveren en plaatsen op de aangegeven locaties. Ht betreft het leveren en plaatsen van 15 abri's.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44212321 Marquesinas para paradas de autobús
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1