2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering van enveloppen aan het CBS
Descripción: Raamovereenkomst voor het leveren van enveloppen in diverse maten en soorten (zie bijlage 5 aanbestedingsdocumenten). zie bijlage 5 aanbestedingsdocumenten de mogelijke hoeveelheden. In rood aangegeven enveloppen en hoeveelheden zijn mogelijke alternatieven voor de daarboven vermelde envelop in zwart. Hoeveelheden zijn bedoeld voor beeldvorming o.b.v. historie. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend voor de raamovereenkomst.
Identificador interno: 2026/BFB/2808
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30199230 Sobres
Clasificación adicional (cpv): 30199710 Sobres impresos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Levering van enveloppen aan het CBS Zie aanbestedingsdocumenten voor een beeld van de mogelijke omvang onder deze raamovereenkomst.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De nieuwe Raamovereenkomst gaat in op 1 februari 2027 met een initiële looptijd tot en met 31 januari 2029 en een eenzijdige optionele verlengingsmogelijkheid vanuit Opdrachtgever met maximaal tweemaal één jaar.