2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Onderhoud aan en levering van reservedelen KTM Motorfietsen
Descripción: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven op de aanbesteding voor het verrichten van onderhoud aan, het verzorgen van opleidingen voor en het op afroep leveren van reservedelen, componenten, gereedschappen en meetapparatuur ten behoeve van motorfietsen van het merk KTM , die sinds medio 2020 in bezit zijn van het ministerie van Defensie. Defensie beschikt op dit moment over 110 (honderd en tien) stuks van deze motorfietsen. Aangezien het huidige contract volledig is benut en geen resterende financiële waarde meer vertegenwoordigt, beoogt Defensie een overeenkomst met een opdrachtnemer aan te gaan teneinde de logistieke instandhouding van deze motorfietsen te continueren. De beoogde start van de overeenkomst is 15 september 2026. Op het moment van schrijven is de verwachting dat de motorfietsen van het merk KTM nog maximaal 4 (vier) jaar na ondertekening van de overeenkomst in gebruik blijven. Het aantal te onderhouden motorfietsen kan gedurende de looptijd van de overeenkomst echter afnemen. De hierbij gebruikte procedure is de openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012. De procedure verloopt volledig elektronisch via het online aanbestedingsplatform Mercell.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50110000 Servicios de reparación y mantenimiento de vehículos de motor y equipo asociado
Clasificación adicional (cpv): 34410000 Motocicletas, 34411000 Partes y accesorios para motocicletas, 50115000 Servicios de reparación y mantenimiento de motocicletas, 50115100 Servicios de reparación de motocicletas, 50115200 Servicios de mantenimiento de motocicletas
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 34410000 Motorfietsen, 34411000 Onderdelen en toebehoren voor motorfietsen, 50115000 Reparatie en onderhoud van motorfietsen, 50115100 Reparatie van motorfietsen, 50115200 Onderhoud van motorfietsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000