2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering, plaatsing, indienststelling en onderhoud van een kledinguitgiftesysteem
Descripción: De opdracht omvat zowel een kledinguitgiftesysteem arbeidskledij in de kleedkamers van het personeel (in de kelder van het ziekenhuis, vlak bij de kleedkamers op te stellen op een nieuw in te richten locatie) als een kledinginname- en uitgiftesysteem voor operatiekledij in het operatiekwartier (bij de toegang van de kleedkamers OK op niv 0 nabij rX voor de heren en nabij de toegang van het CDC voor de dames).
Identificador interno: 2026-093
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39000000 Mobiliario (incluido el de oficina), complementos de mobiliario, aparatos electrodomésticos (excluida la iluminación) y productos de limpieza
Clasificación adicional (cpv): 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 2026-093 - 1
Identificador interno: 1