See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: A06.61.2024 Levering diverse vrachtwagens
Descripción: De opdracht betreft het sluiten van meerdere raamovereenkomsten voor de levering van diverse vrachtwagens binnen vooraf vastgestelde categorieën/percelen. Gedurende de looptijd van de overeenkomst kunnen voertuigen worden afgenomen voor zowel de vervanging van bestaande voertuigen als de uitbreiding van het wagenpark. 9.200.000
Identificador interno: A06.61.2024
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: 3 percelen
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34100000 Vehículos de motor
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1: Achterlader (4x2) smalspoor met handmatige belading
Descripción: Perceel 1: Achterlader (4x2) smalspoor met handmatige belading
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Per perceel wordt een Raamovereenkomst afgesloten met één (1) Inschrijver. Elke Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar, met een verlengingsoptie van twee (2) keer één (1) jaar. Elke Raamovereenkomst heeft hiermee een maximale looptijd van vier (4) jaar
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2: Achterlader (4x2) zonder belading
Descripción: Perceel 2: Achterlader (4x2) zonder belading
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Perceel 3: Kraan-kipper (4x2) & Kraan-haakarm (6x2)
Descripción: Perceel 3: Kraan-kipper (4x2) & Kraan-haakarm (6x2)
Identificador interno: 3