2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Medewerkersonderzoek
Descripción: De aanbestedende dienst, Vereniging Ons Middelbaar Onderwijs (OMO), is op zoek naar een professionele, deskundige en toekomstbestendige opdrachtnemer voor het uitvoeren van het medewerkersonderzoek voor de komende jaren. Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt OMO een partner te selecteren die het medewerkersonderzoek op een kwalitatief hoogwaardige en duurzame wijze kan uitvoeren en daarmee bijdraagt aan het realiseren van de strategische doelstellingen van de vereniging. De geraamde omvang van de opdracht bedraagt naar verwachting tussen de € 339.000,- en €420.000,- inclusief BTW. Zie aanbestedingsleidraad paragraaf 1.6.
Identificador interno: 6745
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 73110000 Servicios de investigación
Clasificación adicional (cpv): 73200000 Servicios de consultoría en investigación y desarrollo, 79311200 Servicios de dirección de estudios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: -
595604-2026 - Resultaat
Nederland – Uitvoeren van onderzoek – Medewerkersonderzoek
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Medewerkersonderzoek
Interne identificatiecode: 6745
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek
Aanvullende classificatie (cpv): 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling, 79311200 Diensten voor het uitvoeren van enquêtes
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -