2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Gebied Zee-Zevenaar - Watertransport spoortunnels en havenemplacementen
Descripción: ProRail wenst één partij te contracteren voor: 1. Afvoeren en transporteren PFAS-houdend en gezuiverd water spoortunnels Zee-Zevenaar Proactief afvoeren, transporteren en lozen van het afvalwater (hemel-, lek- en testwater) vanuit de diverse spoortunnels op de Betuweroute. 2. Afpompen en transporteren van overtollig hemelwater havenemplacementen Proactief afpompen, transporteren en lozen van hemelwater van een vijftal emplacementen in het gebied Zee – Zevenaar. Zie leidraad
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente
Clasificación adicional (cpv): 90410000 Servicios de retirada de aguas residuales
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie leidraad