2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Europese Aanbesteding CMS (ContainerManagementSysteem)
Descripción: Het leveren, implementeren, beheren, onderhouden, actualiseren en doorontwikkelen van een Container Management Systeem voor de gemeente Rhenen, inclusief gegevensmigratie, koppelingen, ondersteuning en training van gebruikers. De opdracht omvat het leveren, implementeren, beheren, onderhouden, actualiseren en doorontwikkelen van een Container Management Systeem. Het systeem wordt onder meer gebruikt voor het beheer van circa 20.600 minicontainers, 97 ondergrondse containers, 35 bovengrondse containers, afvalpassen en bezoeken aan het afvalbrengstation. De opdracht omvat tevens gegevensmigratie, koppelingen met bestaande systemen, training van gebruikers, ondersteuning en updates. De genoemde aantallen zijn indicatief en kunnen gedurende de looptijd wijzigen. Hieraan kunnen geen rechten of minimale afnameverplichtingen worden ontleend. De overeenkomst heeft een initiële looptijd van vier jaar. De gemeente kan de overeenkomst tweemaal met twee jaar verlengen. De maximale looptijd bedraagt acht jaar.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72268000 Servicios de suministro de software
Clasificación adicional (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De overeenkomst heeft een initiële looptijd van vier jaar en kan door de gemeente tweemaal met twee jaar worden verlengd. Daarnaast kan de gemeente gedurende de looptijd aanvullende functionaliteiten, koppelingen en doorontwikkeling van het CMS afnemen. De gemeente is niet verplicht van deze opties gebruik te maken. Aan de opties kunnen geen rechten of minimale afnameverplichtingen worden ontleend.