2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Renovatie schoolgebouw Nobeldwarsstraat 9 – Aannemer Bouwteam
Descripción: De gemeente Utrecht wil met betrekking tot het project ‘Renovatie schoolgebouw aan de Nobeldwarsstraat 9’ met één partij een Bouwteamovereenkomst sluiten voor de ontwerpfase. Aan het eind van de Bouwteamfase is de intentie om een Uitvoeringsovereenkomst te sluiten voor de realisatie van het Werk. Zie aanmeldingsleidraad
Identificador interno: 2026VGU014
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Renovatie schoolgebouw aan de Nobeldwarsstraat - Aannemer bouwteam
Identificador interno: 1