2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Informatie adviseur THOMAS DUP & Rotterdam Inclusief - cluster W&I
Descripción: De gemeentelijke wereld is in beweging. De digitale transformatie, gecombineerd met de doorlopende ontwikkelingen in een stad als Rotterdam, leidt tot veranderingen in onze informatiebehoeften. Dat is waar jij als Informatie adviseur om de hoek komt kijken.
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: 2x3 maanden verleng optie