2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Inburgeringstaaltrajecten B1-route & Z-route
Descripción: Inburgeringstaaltrajecten voor de leerroutes B1 en Zelfredzaamheidsroute in het kader van de Wet Inburgering per 1-1- 2022 Euro 7.600.000,00 voor de B1-route (Perceel 1) Euro 3.200.000,00 voor de Z-route (Perceel 2)
Identificador interno: SOW-SD-2026-05
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80580000 Provisión de cursos de idiomas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1: Inburgeringstaaltraject B1-Route
Descripción: De route met als doel dat mensen na uiterlijk drie jaar de examenonderdelen lezen, schrijven, luisteren en spreken met goed gevolg hebben behaald op taalniveau B1 (en indien mogelijk op een hoger niveau). De geraamde waarde bedraagt € 7.600.000 voor de maximale looptijd inclusief verlengingsopties (maximaal vier jaar) exclusief BTW.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De beoogde ingangsdatum van de Raamovereenkomst is 14 augustus 2026 en heeft een vaste initiële periode van 2 (twee) jaar.
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2: Inburgeringstaaltraject Z-Route
Descripción: Een intensief traject met activiteiten die aansluiten bij de persoonlijke capaciteiten van de Deelnemer waarbij wordt gestreefd naar kennis van de Nederlandse taal op een zo hoog mogelijk niveau, Zelfredzaamheid in de samenleving, activering en participatie, bedoeld voor mensen voor wie de onderwijs- of B1-route buiten bereik ligt. De geraamde waarde bedraagt € 3.200.000 voor de maximale looptijd inclusief verlengingsopties (maximaal vier jaar).
Identificador interno: 2