2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Onderhoud en Realisatie VRI’s 2026 – 2032
Descripción: De opdracht betreft de realisatie en onderhoud van verkeersregelinstallaties binnen de gemeenten Emmen en Coevorden. € 1.350.000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50232200 Servicios de mantenimiento de señales de tráfico
Clasificación adicional (cpv): 34996100 Semáforos, 45316212 Instalación de semáforos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De optie betreft een eenzijdige verlenging door de Aanbestedende dienst van eenmaal twee (2) jaar.
596001-2026 - Resultaat
Nederland – Onderhoud van verkeerslichten – Onderhoud en Realisatie VRI’s 2026 – 2032
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232200 Onderhoud van verkeerslichten
Aanvullende classificatie (cpv): 34996100 Verkeerslichten, 45316212 Installeren van verkeerslichten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: