2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Marktverkenning Was- en strijkservice
Descripción: De markt voor was- en strijkservices heeft zich sinds de vorige aanbesteding ontwikkeld. Om deze reden is de gemeente voornemens een marktverkenning uit te voeren om inzicht te krijgen in de huidige mogelijkheden en ontwikkelingen binnen deze dienstverlening.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 98310000 Servicios de lavado y limpieza en seco
Clasificación adicional (cpv): 98311000 Servicios de recogida de lavandería, 98312000 Servicios de limpieza de artículos textiles