2. Procedimiento
Procedimiento
Título: VNG - 26.124 Financial Controller
Descripción: Zie bijlage voor opdrachtomschrijving. Let op: De aard en uitvoering van de opdracht maakt dat er geen sprake kan zijn van een overeenkomst van opdracht. Inschrijvingen als zelfstandige of DGA van een bv zal de VNG daarom niet in behandeling nemen.
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000