2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Onderhoud Openbare verlichting
Descripción: Het doel van de aanbesteding luidt als volgt: Het sluiten van een raamovereenkomst met één (1) opdrachtnemer voor het onderhoud van het Openbare Verlichting. Hiermee kan de aanbestedende dienst vanaf 1 juli 2026 op een rechtmatige en doelmatige wijze het onderhoud van het Openbare Verlichting te hebben georganiseerd. De opdracht bestaat in hoofdzaak uit: De algemene werkzaamheden voor het functioneel in stand houden van de openbare verlichting in gemeente Midden-Drenthe bestaande uit circa 8.475 lichtpunten (zie 2.3.1 huidige situatie) en het beheren en in stand houden van een 24-uurs storing meldingsdienst. Zie, Leidraad EA Onderhoud openbare verlichting € 1.700.000, - exclusief BTW
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50232100 Servicios de mantenimiento de alumbrado público de calles
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: twee (2) keer één (1) jaar verlengen