2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Repro en drukwerk
Descripción: De gevraagde dienstverlening is reprografisch- en drukwerkzaamheden. De doelstelling is het bereiken van lagere kosten voor deze vormen van reprografisch- en drukwerkopdrachten en het optimaliseren van de dienstverlening, waarbij duurzaamheid, circulariteit, continuïteit en kwaliteit belangrijke aspecten zijn. Maximaal kunnen meebewegen met de organisatie waarbij flexibiliteit en snelheid van Opdrachtnemer wordt verwacht is gewenst. Zie Beschrijvend Document.
Identificador interno: 25.Z.081
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79800000 Servicios de impresión y servicios conexos
Clasificación adicional (cpv): 22000000 Impresos y productos relacionados, 79520000 Servicios de reprografía
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: De gevraagde dienstverlening is reprografisch- en drukwerkzaamheden. De doelstelling is het bereiken van lagere kosten voor deze vormen van reprografisch- en drukwerkopdrachten en het optimaliseren van de dienstverlening, waarbij duurzaamheid, circulariteit, continuïteit en kwaliteit belangrijke aspecten zijn. Maximaal kunnen meebewegen met de organisatie waarbij flexibiliteit en snelheid van Opdrachtnemer wordt verwacht is gewenst. Zie Bedrijvend Document.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Er zal een Raamovereenkomst worden afgesloten met één Opdrachtnemer voor een periode van twee jaar met een optie om deze tweemaal met maximaal 24 maanden te verlengen. Aanbestedende dienst is voornemens om 1 oktober 2026 te hanteren als startdatum van de raamovereenkomst