2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Analist gemeentelijke intelligence - Cluster BCO
Descripción: Zet jouw analytische skills in om georganiseerde ondermijnende criminaliteit te bestrijden en werk samen met de gemeenten in de regio Rotterdam!
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000