2. Procedimiento
Procedimiento
Título: CCTV
Descripción: De opdracht omvat het overnemen, leveren, installeren, beheren, onderhouden en vervangen van CCTV-installaties op bestaande en toekomstige CBR-locaties. Het doel van de opdracht is het ondersteunen van de veiligheid van medewerkers, kandidaten en bezoekers, het voorkomen en onderzoeken van fraude- en veiligheidsincidenten en het waarborgen van de continuïteit van cameratoezicht. De raming van de opdracht bedraagt: €805.427,- exclusief btw
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 51314000 Servicios de instalación de equipo de vídeo
Clasificación adicional (cpv): 32235000 Sistema de vigilancia en circuito cerrado, 35125300 Cámaras de seguridad, 51310000 Servicios de instalación de equipos de radio, televisión, sonido y vídeo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Opties tot verlengen