2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Strategisch vastgoed Hogeschool Utrecht - locatie Amersfoort
Descripción: De Opdracht richt zich op de meerjaren-onderhoudswerkzaamheden (MJO), de samenvallende verduurzamende maatregelen en huisvestingsvraagstukken van de locatie van Hogeschool Utrecht aan de De Nieuwe Poort 21 in Amersfoort. De in de aankondiging genoemde geraamde waarde betreft het maximale bedrag (plafondbedrag) inclusief btw. Werkzaamheden in het pand conform bestek en tekeningen, uit te voeren in de zomer van 2027 en afronding aan het einde van het zomerreces in 2028.
Identificador interno: HU.INK.2026.006
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45200000 Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil, 45315100 Trabajos de instalación de ingeniería eléctrica, 45351000 Trabajos de instalación de ingeniería mecánica
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1