2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 1-D-0041219-26 Bedrijfshulpverlening (BHV)- opleider
Descripción: Het leveren van diverse Bedrijfshulpverlening( BHV)-opleidingen, inclusief het plannen, organiseren en administratief beheren daarvan, het organiseren en begeleiden van ontruimingsoefeningen én het adviseren over een zo effectief en efficiënt mogelijke inzet van opleidingen gelet op de diverse doelgroepen, werkzaamheden en locaties van de Aanbestedende Dienst.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80562000 Servicios de formación en materia de primeros auxilios
Clasificación adicional (cpv): 80550000 Servicios de formación en materia de seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80562000 Diensten voor opleiding inzake EHBO
Aanvullende classificatie (cpv): 80550000 Diensten voor opleiding inzake veiligheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000