2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Weegbrugsoftware, digitaliseren van begeleidingsbrieven en Weegbrug hardware (en randapparatuur)
Descripción: De opdracht bestaat uit 2 percelen: Perceel 1 Weegbrug software en digitaliseringsbrieven Dit perceel betreft de levering, onderhoud en doorontwikkeling van software ten behoeve van recyclepunten (milieustraten) en grondopslag- en verwerkingslocaties. De weegbrugsoftware ondersteunt het grondstromenbeheer en grofvuilproces door voertuigen te registreren, transportbewegingen te volgen en alle bijbehorende gegevens vast te leggen en uit te wisselen met andere systemen. Daarnaast zal dit perceel moeten gaan voorzien in software die de begeleidingsbrief digitaliseert en chauffeurs met een mobiele app ondersteunt bij het laden en lossen. Perceel 2 Weegbrug hardware (en randapparatuur) Dit perceel betreft de levering, het onderhoud en de vervanging van hardware ten behoeve van recyclepunten (milieustraten) en grondopslag- en verwerklocaties. Het perceel omvat de fysieke hardwarecomponenten en het bijbehorende onderhoud. Software, beheer en overige dienstverlening vallen buiten de scope van dit perceel, tenzij deze expliciet als optie zijn opgenomen. De afbakening van dit perceel is gebaseerd op de specifieke aard van de benodigde hardwarecomponenten en de aanwezigheid van een gespecialiseerde markt. Hiermee wordt flexibiliteit geborgd en kan worden ingespeeld op toekomstige ontwikkelingen en uitbreidingen. De hardware ondersteunt de primaire processen op de locaties, waaronder toegangscontrole, registratie en de afhandeling van bezoekers- en afvalstromen. Dit betreft zowel bestaande recyclepunten en grondopslag- en verwerklocaties als toekomstige locaties binnen de scope van deze opdracht.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Naturaleza complementaria del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000