2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Marktconsultatie energieklusdienst Gemeente Hellendoorn
Descripción: Ter voorbereiding op een nieuwe contractperiode van een energieklusdienst binnen de gemeente Hellendoorn houdt zij een marktconsultatie
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71314300 Servicios de consultoría en rendimiento energético