2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Europese aanbesteding beveiliging volgens de niet-openbare procedure
Descripción: Het doel van deze aanbesteding is om basis van de economisch meest voordelige aanbieding één Opdrachtnemer voor de levering van beveiligingsdiensten te selecteren. Deze Inschrijver is volledig verantwoordelijk voor de uitvoering en aansturing van operationele dienstverlening op het gebied van beveiliging binnen de kaders die hierin door Bonnefanten worden gesteld. De geraamde waarde van deze opdracht is 6 x € 360.000,00 = € 2.160.000,00, gerekend over de totale contractperiode, inclusief optionele verlengingsjaren.
Identificador interno: KQPN/2026/40
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79710000 Servicios de seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Bonnefanten heeft de mogelijkheid de overeenkomst optioneel eenzijdig twee keer te verlengen met telkens één jaar.
599100-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: KQPN/2026/40
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: