601542-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad – Aanmelding voor Kwalificatie Technisch wetenschappelijk personeel
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloAanmelding voor Kwalificatie Technisch wetenschappelijk personeel
DescripciónTechnisch wetenschappelijk personeel Advies en/of dienstverlening op technisch wetenschappelijk gebied waaronder: Life sciences, elektronica, data science, robotica, mechatronica, nanotechnologie, (embedded) software, high-tech bouw & infrastructuur. In sommige gevallen is er behoefte aan ingenieurs die een bijdrage kunnen leveren op inhoudelijk technisch gebied. Er is echter ook regelmatig behoefte aan adviseurs en professionals die organisatorische processen kunnen managen, niet alleen vanuit een wetenschappelijke ingenieursachtergrond, maar ook via de (multidisciplinaire) rol van project- of programmamanager en die in staat zijn strategische doelen te bereiken op basis van systeemdenken. Ook is er met enige regelmaat behoefte aan inhoudelijk technische en organisatorische of juridische ondersteuning bij het schrijven van projectvoorstellen, subsidieadvies, het aanvragen van subsidies of het begeleiden van postdoctorale studenten.
Tipo de procedimientoRestringido
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno225