2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Marktconsultatie Werkplek en IT- Infrastructuur
Descripción: Met deze aanbesteding beoogt PWN te blijven beschikken over een veilige, betrouwbare en toekomstbestendige ICT-infrastructuur die medewerkers optimaal ondersteunt in hun dagelijkse werkzaamheden. De digitale werkplek stelt medewerkers in staat om zowel op kantoor als vanuit huis veilig, eenvoudig en efficiënt toegang te hebben tot applicaties, systemen en bestanden.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 30200000 Equipo y material informático, 32400000 Redes, 48820000 Servidores, 72253200 Servicios de apoyo a sistemas