2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Implementatie, beheer, hosting en doorontwikkeling van het Content Management Systeem
Descripción: Provincie Gelderland zoekt een sterke partner om samen te bouwen aan een toekomstbestendig Content Management Systeem/ digitaal webplatform (CMS) op basis van open source oplossing Drupal. Het gaat om een integrale opdracht van implementatie tot beheer, doorontwikkeling en hosting van het Drupal CMS en onze websites. Onze website is hét centrale kanaal richting inwoners, bedrijven en partners en daarmee essentieel voor onze publieke dienstverlening. Wij zoeken een proactieve partij die niet alleen levert, maar ook meedenkt, vooruitkijkt en continu verbetert.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Naturaleza complementaria del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 72600000 Servicios de apoyo informático y de consultoría
Clasificación adicional (cpv): 72261000 Servicios de apoyo al software, 72263000 Servicios de implementación de software, 72265000 Servicios de configuración de software, 72266000 Servicios de consultoría en software, 72267100 Mantenimiento de software de tecnología de la información, 72268000 Servicios de suministro de software
5. Lote
Lote: LOT-0000
602296-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor computerondersteuning en -advies – Implementatie, beheer, hosting en doorontwikkeling van het Content Management Systeem
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies
Aanvullende classificatie (cpv): 72261000 Softwareondersteuningsdiensten, 72263000 Software-implementatiediensten, 72265000 Softwareconfiguratiediensten, 72266000 Advies over software, 72267100 Onderhoud van software voor informatietechnologie, 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000