See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 2025-180 - Subministraments de reactius i equipaments necessaris per a la detecció d’aneuploïdies fetal en sang materna (NIPT/DNA fetal lliure) per al Servei de Bioquímica i Genètica Molecular del l’HCB
Descripción: Subministraments de reactius i equipaments necessaris per a la detecció d’aneuploïdies fetal en sang materna (NIPT/DNA fetal lliure) per al Servei de Bioquímica i Genètica Molecular del l’Hospital Clínic de Barcelona (HCB)
Anuncio anterior: 296646-2026
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
5. Lote
Lote: LOT-0000