2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Subministrament, mitjançant arrendament, de material d’infraestructures del Districte de Sants-Montjuïc
Descripción: L’objecte del contracte és Subministrament mitjançant arrendament, de material d'infraestructures pel desenvolupament d'actes del Districte de Sants-Montjuïc, amb mesures de contractació pública sostenible.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39154000 Equipamiento de exposición
5. Lote
Lote: LOT-0000