See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aankoop van 2 veegwagens voor de technische dienst
Descripción: De Stad Ninove wenst over te gaan tot de aankoop van twee nieuwe veegwagens voor de Technische Dienst, team Ninove Nette Stad voor het reinigen van wegen, pleinen, fiets – en voetpaden. De opdracht is opgesplitst in 2 identieke percelen waarbij de aankoop van de twee veegwagens dienen te voldoen aan uiteenlopende operationele contexten (onder meer het vegen in de centrumgebieden, residentiële zones, evenementen en situaties met verhoogde vervuiling). Het voertuig heeft minimaal een volume van + 4 m³ met als brandstof Diesel en heeft een hydraulische aandrijving. Bij het indienen van een offerte gaat u ook impliciet akkoord dat u aan alle technische voorwaarden zoals uitrusting bij te leveren papieren, regelgevingen en voorschriften, formaliteiten en garanties zal voldoen. Tweedehands veegwagens worden niet aanvaard. Leveringsplaats: Technische Dienst, Paul De Montplein 10 – 9400 Ninove. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Aankoop van 1 veegwagen voor de Technische Dienst” Toelichting: Aankoop van 1 veegwagen met onderhoudscontract voor de Technische Dienst – team NNS (Ninove Nette Stad) Perceel 2 “Aankoop van 1 veegwagen voor de Technische Dienst” Toelichting: Aankoop van 1 veegwagen met onderhoudscontract voor de Technische Dienst – team NNS (Ninove Nette Stad) Perceel 3 ““Overname huidige veegwagen” Toelichting: Een overname van de veegwagen die momenteel in gebruik is bij de Technische Dienst.
Identificador interno: PPP01J-1301/6269/2026092
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34921100 Barrederas viales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1: aankoop van 1 veegwagen voor de Technische Dienst
Descripción: Aankoop van 1 veegwagen met onderhoudscontract voor de Technische Dienst - team NNS (Ninove Nette Stad)
Identificador interno: 2026092_1
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2: aankoop van 1 veegwagen voor de Technische Dienst
Descripción: Aankoop van 1 veegwagen met onderhoudscontact voor de Technische Dienst - team NNS (Ninove Nette Stad)
Identificador interno: 2026092_2
Lote: LOT-0003
Título: Overname 'oude' veegwagen
Descripción: Een overname van de veegwagen die momenteel in gebruik is bij de Technische Dienst
Identificador interno: 2026092_3