2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst Kalibratie Meetmiddelen
Descripción: De Koninklijke Marine nodigt u hierbij uit om in te schrijven voor de aanbesteding van "Kalibratie Meetmiddelen''. De opdracht betreft een raamovereenkomst voor maximaal vier jaar. Onder deze raamovereenkomst vallen o.a., maar niet uitsluitend, het (periodiek) kalibreren van meet- en testmiddelen ter bevestiging van de specificaties, het eventueel justeren van meetmiddelen, het administreren van resultaten, het vastleggen van meetopstellingen en het opstellen van kalibratieprocedures.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Zie documentatie.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50410000 Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos de medida, pruebas y verificación
Clasificación adicional (cpv): 50411000 Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos de medida
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: Gedurende deze periode kan de waarde van de afroepen / daadwerkelijke hoeveelheid hoger komen te liggen dan de oorspronkelijk geraamde hoeveelheid. Dit kan komen doordat de Aanbestedende dienst meer diensten en leveringen nodig heeft voor de uitvoering van haar taak, of doordat de kalibratie behoeften groter zijn dan aanvankelijk verwacht. De maximum waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 2.100.000,--