2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Sprengenweg Gemeente Apeldoorn
Descripción: Gemeente Apeldoorn wil de Sprengenweg tussen de Henri Dunantlaan en Badhuiswg herinrichten en reconstrueren. De Sprengenweg is tussen de Herni Dunantlaan en Koning Lodewijklaan gecategoriseerd als gebiedsontsluitingsweg met een maximum snelheid van 50 km/uur en vrijliggende fietspaden. Op het deel tussen de Koning Lodewijklaan en de Badhuisweg is de weg als gebiedsontsluitingsweg 30 (GOW 30) gecategoriseerd. Hier krijgen de fietsers een prominente plek op de rijbaan. Op de kruisingen met de Henri Dunantlaan en Prinses Beatrixlaan worden rotondes aangelegd. Op delen van het tracé wordt het riool vervangen en hemelwater afgekoppeld. Tussen de Bartelsweg en de Badhuisweg loopt een spreng in de middenberm. Deze heeft een hoge cultuurhistorische en ecologische waarde. Bovendien staat op de dit wegvak een aantal beeldbepalende, waardevolle bomen. De gemeente Apeldoorn heeft het voorlopig ontwerp uitgewerkt. Het voorlopig ontwerp wordt door de gemeente uitgewerkt tot een definitief ontwerp, bestekstekeningen en een RAW bestek.
Identificador interno: P0926 / P1048
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233000 Trabajos de construcción, cimentación y pavimentación de autopistas y carreteras
Clasificación adicional (cpv): 45231000 Trabajos de construcción de tuberías, líneas de comunicación y líneas de conducción eléctrica, 45233100 Trabajos de construcción de autopistas y carreteras, 45233200 Trabajos diversos de pavimentación, 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 45233100 Trabajos de construcción de autopistas y carreteras
Opciones:
Descripción de las opciones: Optionele uitbreiding van de projectscope: Gemeente Apeldoorn overweegt de reconstructie van de fietspaden langs de John F. Kennedylaan (het verlengde van de Sprengenweg) tussen de Henri Dunantlaan en de rotonde met de Jachtlaan ook in het bouwteam op te nemen. Aan deze overweging kunnen geen rechten worden ontleend. In de geraamde waarde van de opdracht is rekening gehouden met deze mogelijke scope uitbreiding.