See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Pendels, operatie- en onderzoekslampen
Descripción: Voorwerp van deze leveringen: Dossier Pendels, operatie- en onderzoekslampen Toelichting: Het nieuwe ziekenhuis van AZ Jan Portaels is momenteel in volle opbouw, de oplevering en intrek wordt voorzien in 2027. De aanbieders in dit lastenboek houden rekening met levering en installatie in het nieuwe ziekenhuis op de Salyx-site, een voormalig industrieterrein aan de achterzijde van het station in Vilvoorde. Minstens onderstaande elementen zijn inbegrepen in deze opdracht en gelden voor alle percelen (niet-limitatief): - intekening van de toestellen - levering en installatie van de toestellen - aansluiting en keuring van de toestellen - toestelgebonden aanpassingswerken - documentatie en opleiding - service en onderhoud TER INFO - AANTAL PERCELEN: de opdracht omvatte oorspronkelijk 4 percelen maar in selectiefase werd perceel 1 (onderzoekslampen) stopgezet.
Identificador interno: PPP0VQ-222/6196/C001-2026000009
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Onderzoekslampen - VERWIJDERD IN SELECTIEFASE
Descripción: Onderzoekslampen - VERWIJDERD IN SELECTIEFASE
Identificador interno: C001-2026000009_1
Lote: LOT-0002
Título: Operatielampen
Descripción: Leveren, installeren, indienststelling van operatielampen voor klinische toepassingen in enkelvoudige of gecombineerde opstelling voor operatiekwartier, verloskwartier. Inclusief alle vereiste werken, dienstverlening en keuring.
Identificador interno: C001-2026000009_2
Opciones:
Descripción de las opciones: Vereiste opties (Kandidaat geeft in Bijlage E de details van het preventief onderhoud door. Kandidaat geeft in Bijlage E de details van het omnium onderhoud door.)
Lote: LOT-0003
Título: Plafondpendels, wandpendels en beeldschermpendels
Descripción: Leveren, installeren, indienststelling van plafondpendels, wandpendels en beeldschermpendels met alle nodige hulpstukken, accessoires, voor intensieve zorgen, spoedgevallen en kritische behandelruimtes. Inclusief alle vereiste werken, dienstverlening en keuring.
Identificador interno: C001-2026000009_3
Lote: LOT-0004
Título: Plafondpendels, wandpendels en beeldschermpendels Specifiek voor OK
Descripción: Leveren, installeren, indienststelling van plafondpendels, wandpendels en beeldschermpendels met alle nodige hulpstukken, accessoires, voor operatiekwartier. Inclusief alle vereiste werken, dienstverlening en keuring.
Identificador interno: C001-2026000009_4