See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aankoop van een CP-BW voertuig
Descripción: Deze aankoop betreft de aankoop van één voertuig van het type chassis-cabine met op maat gefabriceerde opbouw voor de Brandweerzone Vlaams-Brabant West. Het voertuig zal gebruikt worden als een mono disciplinaire commandopost 'CommandoPost -BrandWeer".
Identificador interno: PPP13U-208/6040/2025/004
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144213 Vehículos de lucha contra incendios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2025/004_1