2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 2026038 Raamovereenkomst Onderhoud vrij verval riolering 2026-2030
Descripción: Het werk wordt uitgevoerd in de gemeente Schagen en bestaat in hoofdzaak uit: Grondwerkzaamheden; Rioolwerkzaamheden; Bestratingswerkzaamheden; Inzetten van 24x7 uurs service-/storingsdienst t.b.v. verhelpen meldingen gemeentelijke vrij verval riolering; Aannemen, verhelpen en afhandelen meldingen gemeentelijke vrij verval riolering; Afhandelen van calamiteiten van de gemeentelijk vrij verval riolering; Herstel van huis- en kolkaansluitingen, kolken, lijngoten van de gemeentelijke riolering; Bijkomende werkzaamheden.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90480000 Servicios de gestión de alcantarillados
Clasificación adicional (cpv): 90470000 Servicios de limpieza de alcantarillas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: optie tot verlenging 1 x 2 jaar