2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Beheersing van Eikenprocessierups 2027 - 2030
Descripción: • inspecteren bomen op de aanwezigheid van eikenprocessierups, ca. 23.500 bomen per jaar; • mechanische beheersing (wegzuigen) eikenprocessierups, ca. 2.500 bomen per jaar (gebaseerd op het meest recente uitvoeringsjaar). • natuurlijke beheersing eikenprocessierups, (ophangen nestkasten/uitzetten zakjes met insecten en aanbrengen vlinderfilterhotels , totaal ca. 55 eenheden per jaar. Zie voor de omvang het bestek.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90922000 Servicios de control de plagas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1