2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Vervanging verlichting
Descripción: De aanleiding voor de aanbesteding is het nemen van maatregelen ten einde het stadhuis (HvdS) van de gemeente Gouda te verduurzamen. Opdrachtgever heeft tot doel om voor het project “Vervanging van de verlichting HvdS” de huidige verlichting te vervangen voor led-verlichting . Zie aanbestedingsleidraad
Identificador interno: 168.99.12
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31500000 Material de iluminación y lámparas eléctricas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Vervanging verlichting HvdS
Identificador interno: 1