2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Europees openbare aanbesteding - Wmo hulpmiddelen
Descripción: De Raamovereenkomst heeft betrekking op de levering en het beheer van Wmo hulpmiddelen. De dienstverlening omvat onder andere: • Levering van hulpmiddelen aan cliënten; • Onderhoud en reparatie van hulpmiddelen, zowel preventief als n.a.v. meldingen; • Logistieke processen, zoals aflevering, ophalen en retourname; • Klantcontact en afstemming met de gemeente en betrokken partijen; • Toezien dat hulpmiddelen nuttig worden ingezet en gebruikt. De exacte invulling van de dienstverlening is vastgelegd in het af te sluiten contract, waaronder afspraken over kwaliteit, levertijden en service. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 9.000.000,- exclusief btw. De maximale waarde betreft € 13.500.000,- exclusief btw.
Identificador interno: Z.911034
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33196000 Ayudas médicas
Clasificación adicional (cpv): 33193000 Sillas de ruedas y demás vehículos para inválidos y material asociado, 34400000 Motocicletas, bicicletas y sidecares, 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Wmo hulpmiddelen
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De raamovereenkomst treedt in werking op 1 april 2027 en heeft een looptijd tot en met 31 maart 2031, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van driemaal twee jaar. De raamovereenkomst wordt gesloten door ondertekening van de definitieve raamovereenkomst door partijen.