2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Arbeidsongevallenverzekering voor alle personeelsleden van het gemeentebestuur van Elsene, alsmede verzekering voor diverse lichamelijke letsels
Descripción: Deze opdracht voor diensten betreft de arbeidsongevallenverzekering voor alle personeelsleden van het gemeentebestuur van Elsene en de verzekering voor verschillende lichamelijke letsels.
Identificador interno: 2026-217
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66512100 Servicios de seguros de accidentes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 2026-217 - 1
Identificador interno: 1