2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Projectmanagement
Descripción: VSZWN is voornemens om voor de VO locatie van De Vrijeschool Den Haag een renovatie- en uitbreidingstraject te starten. Voor de begeleiding bij het realiseren van het renovatie- en uitbreidingstraject voor deze VO locatie is VSZWN op zoek naar een projectmanagementbureau die VSZWN begeleidt bij de benodigde (Europese) aanbestedingen voor o.a. de architect en de aannemer van het werk en de realisatiefase tot en met de oplevering en nazorg van het project. Zie aanbestedingsdocumenten
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71312000 Servicios de consultoría en ingeniería de estructuras
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1