2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst voor afvalophaling en -verwerking
Descripción: Deze opdracht betreft een multilaterale raamovereenkomst waarbij de voorwaarden van de dienstverlening worden overeengekomen, die zullen worden in acht genomen bij het uitvoeren van de latere opdrachten. De raamovereenkomst schept een contractueel kader met betrekking tot het vastleggen van de voorwaarden van individuele opdrachten betreffende afvalophaling en – verwerking die worden uitgevoerd voor Farys, de aandeelhouders/partners van Creat en de deelnemers van Creat Services.
Identificador interno: ALL-26-007
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: ALL-26-007 - 1
Identificador interno: 1