2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Brokerdienstverlening m.b.t. inhuurkrachten t.b.v. het CBS
Descripción: De Raamovereenkomst heeft betrekking op het leveren van brokerdiensten (Managed Service Provider, MSP) voor inhuur en detachering van externe professionals. Het is een raamovereenkomst zonder afnameplicht, met diversiteit van opdrachten in brede scope waarvoor de totale maximum omvang kan oplopen tot € 14.462.809 excl BTW.
Identificador interno: 2026/BVS/0709
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Zie aanbestedingsleidraad
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
Clasificación adicional (cpv): 79612000 Servicios de colocación de personal de apoyo para oficinas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De Raamovereenkomst wordt initieel aangegaan voor een periode van 2 jaar met optie tot verlenging met twee maal 1 jaar. Deze gaat in op 1-3-2027. Opdrachtgever heeft hierbij de mogelijkheid om deze aansluitend te verlengen. Opdrachtgever geeft 3 maanden voor afloop aan of deze ongewijzigde voorwaarden worden verlengd.