2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Managed ICT-infrastructuur en bijbehorende beheerdiensten
Descripción: Aanbestedende Dienst is op zoek naar een leverancier die gespecialiseerd is in ‘Levering, implementatie en beheer van private en public IaaS ICT-hardware-infrastructuur als een managed dienst’. Het doel van deze Aanbestedingsprocedure is om een Overeenkomst af te sluiten met één (1) leverancier. Voor nadere toelichting zie de Selectieleidraad. initieel vijf (5) jaar met vijf (5) maal een mogelijke verlenging van elk een ( 1) jaar, op grond van keuze Opdrachtgever.
Identificador interno: 02092026
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Als onderdeel van de Selectiefase worden maximaal 5 geselecteerde gegadigden uitgenodigd voor deelname aan de inschrijvingsfase.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Opciones:
Descripción de las opciones: gedurende de initiële looptijd van vijf (5) jaar.