See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst voor het in stand houden van huidig machinepark van het merk Stihl
Descripción: Aankoop van kleine handmaterialen die nodig zijn op alle sectoren. Alle handmaterialen dienen passend te zijn op onze bestaande machines en batterijen.
Identificador interno: PPP0IG-9289/6580/2025/9289
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 16160000 Equipo diverso para jardinería
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2025/9289_1