See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aankoop en installatie van een Kledij uitgifte en inname automaat alsook het onderhoud
Descripción: Het ziekenhuis wenst een geautomatiseerd systeem te implementeren voor de uitgifte en inzameling van beroepskledij voor medewerkers.Het systeem moet bijdragen aan een efficiënt logistieke werking, een optimale beschikbaarheid van kledij, een vermindering van manuele handeling en een volledige traceerbaarheid van de kledingstromen. De opdracht omvat de levering, installatie, configuratie, indienststelling, opleiding en het onderhoud van: - Een geautomatiseerde kledij-uitgfiteautomaat; - Een geautomatiseerde kledij-innameautomaat; - De bijhorende software voor beheer, rapportering en koppeling met bestaande identificatiesystemen. Het systeem moet ervoor zorgen dat bevoegde medewerkers 24 uur op 24 en 7 dagen op 7 toegang hebben tot de voor hen toegewezen beroepskledij, etrwijl gebruikte kledij op een gecontroleerde en traceerbare wijze wordt ingezameld. De oplossing moet bijdragen tot: - Een permanente beschikbaarheid van beroepskledij; - Een vermindering van stockverliezen; - Een optimalisatie van de kledingvoorraad; - Een vermindering van de logistieke werklast; - Een verhoogde hygiëne en infectiepreventie; - Een volledige traceerbaarheid van uitgifte- en retourstromen; - Een correcte toewijzing van kledij aan medewerkers.
Identificador interno: PPP0VQ-235/6199/C001-2026000031
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48921000 Sistema de automatización
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: C001-2026000031_1
Opciones:
Descripción de las opciones: Vereiste opties (2de aanmeldscherm)