2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 2/2025 Διακήρυξη - ΔΣΑ Μεταφοράς Μαθητών 2025-2028
Descripción: Ανάθεση συμβάσεων παροχής υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών Δημόσιων Σχολείων της Περιφέρειας Αττικής για τα σχολικά έτη 2025-2026, 2026-2027 και 2027-2028
Anuncio anterior: 274485-2025
Identificador interno: 2//2025 Διακήρυξη
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 3_2025 Πρόσκληση υποβολής οικονομικών προσφορών
Descripción: Ανάθεση συμβάσεων παροχής υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών Δημόσιων Σχολείων της Περιφέρειας Αττικής για τα σχολικά έτη 2026-2027 και 2027-2028
Identificador interno: ΠΡΟΣΦΟΡΑ 1