2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Branddetectie, Toegangscontrole, Videofooninstallatie, Inbraakbeveiliging, Camerabewaking (CCTV), Verledding en andere technische aanpassingen dienstgebouwen tunnels
Descripción: Het voorwerp van de opdracht is de installatie en het onderhoud van beveiligingscentrales voor branddetectie, inbraakdetectie, toegangscontrole, camerabewaking, de verledding en andere technische aanpassingen in de dienstgebouwen en dienstkokers, vluchtkokers van de tunnels en vijzelpompstations. De aanneming heeft tot doel de studie van de verschillende deelopdrachten, de levering, het plaatsen, het aansluiten, het testen, het indienststellen en de oplevering van de werken, van alle toestellen, materialen en onderdelen die deel uitmaken van de verschillende technische systemen zoals hierna beschreven voor de verschillende dienstgebouwen op de verschillende sites.
Identificador interno: TO/INV/2026/2
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45312000 Instalación de sistemas de alarma y antenas
Clasificación adicional (cpv): 35125300 Cámaras de seguridad, 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles, 42961100 Sistema de control de acceso, 79714000 Servicios de vigilancia, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 35120000 Sistemas y dispositivos de vigilancia y seguridad, 50700000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de edificios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: TO/INV/2026/2 - 1
Identificador interno: 1