See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 2025/HFB/OP/140045 - Renovatie van gebouw 3 (praktijkonderwijs, logistiek en grootkeuken) en gebouw 4 (onthaalgebouw) op campus Ruiselede van gemeenschapsinstelling De Zande.
Descripción: De gemeenschapsinstelling De Zande biedt gesloten residentiële begeleiding aan jongens vanaf 14 jaar en heeft drie campussen, waarvan Ruiselede bezig is met een grootschalige modernisering. In de eerste fase, die momenteel in uitvoering is, wordt gebouw 1 gerenoveerd voor langdurig verblijf en onderwijsruimtes, gevolgd door gebouwen 3 en 4, die respectievelijk een onderwijsgebouw met grootkeuken en een administratief complex worden. De werken voor gebouw 3 en 4 starten in de zomer 2026 en moeten de werking van de campus niet verstoren, waarbij bijzondere aandacht wordt besteed aan veiligheid, erfgoedbehoud en duurzaamheid. Geïnteresseerd in onze andere aanbestedingen? Bezoek onze website www.vlaanderen.be/bouwprojecten en schrijf je in op onze nieuwsbrief.
Identificador interno: 2025/HFB/OP/140045
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 2025/HFB/OP/140045 - 1
Identificador interno: 1