2. Procedimiento
Procedimiento
Título: IZVOĐENJE RADOVA ENERGETSKE OBNOVE DOMA ZDRAVLJA CENTAR, AVENIJA VEĆESLAVA HOLJEVCA 22, PROJEKT ZA-GREEN
Descripción: IZVOĐENJE RADOVA ENERGETSKE OBNOVE DOMA ZDRAVLJA CENTAR, AVENIJA VEĆESLAVA HOLJEVCA 22, PROJEKT ZA-GREEN CPV oznaka i naziv: 45454100-5 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Identificador interno: 1015-2026-EVV
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45454100 Trabajos de restauración
5. Lote
Lote: LOT-0000